Úvod » Hnojiva » Hnojiva pro pokojové květiny » SET Zelené rostliny 2+1 ZDARMA


        

SET Zelené rostliny 2+1 ZDARMA

tyčinky+list.výž.+hn.orchid.Strong

img

 

Skladem: 2 ks
Číslo produktu: 9712
rozměr ...: 300 ml
EAN kód: 8590811829454
cena na prodejně 129 Kč
naše cena:
129 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Listová výživa je vhodná pro veškeré zelené rostliny a palmy. Je určena k přímé aplikaci na list. Tento způsob přináší velkou výhodu v urychleném přísunu živin přímo do všech částí rostlin a v maximálním využití jednotlivých prvků. Aplikujte 1krát týdně. Balení: 500 ml.

+

Speciální hnojivo s inovativním způsobem použití je určeno pro výživu zelených rostlin. Pomáhá absorbovat živiny, posiluje imunitní systém rostliny. Při pravidelném používání zlepšuje stav kořenového systému, podporuje elasticitu listů a intenzivní zelené zabarvení. Hnojivo je možné používat celý rok, jeden aplikátor pro jednu rostlinu. Působí 1 měsíc. Obsah: 30 ml.

+

Hnojivé tyčinky ES pro všechny druhy pokojových a balkónových, kvetoucích i stálezelených rostlin. Zajišťuje rovnoměrný a vyvážený přísun živin podporující růst a bohaté kvetení.  Zvyšuje odolnost rostlin proti chorobám, škůdcům a nepříznivým pěstebním podmínkám. Napomáhá vytvvářet i drobtovitou strukturu půdy a zlepšuje tak fyzikální vlastnosti půdy. Působí 2 měsíce.