NOVINKY

arr3PRO NEMOC ZAVŘENO  PRO NEMOC ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.... arr3ZBOŽÍ NEZASÍLÁME.Zboží nezasíláme. Omlouváme se všem zákazníkům, ale nemůžeme Vám z technických důvodů v tomto...

KONTAKTY

Evžen Füssy Zahradnictví Irma
Lošany čp.43
okr.Kolín 280 02
tel: 728 460 806
napište nám

O NÁS
Zahradnictví Irma v Lošanech

Zahradnictví Irma v Lošanech u Kolína, nabízí zákazníkům ze širokého okolí nákup zahradnických potřeb : substráty, hnojiva, ochranné postřiky proti houbovým chorobám i škůdcům, nářadí jako nůžky, sekera, lopata, rýč, pilka, krumpáč, kosa až po hrablo na sníh atd. Dále textilie, sítě i stínovky. Opravdu široký sortiment potřeb pro závlahu, jako je hadice, zahradní sprcha, spojky, postřikovače atd.

V sezóně pak dušičkové, velikonoční nebo vánoční dekorace.

Zeleninové sadba, ovocné stromky a keře prostokořenné a po většinu roku i kontejnerované. Květiny a okrasné dřeviny,

Protože jsme zahradnictví malé a není ani možnost veškeré zboží vystavit, rozhodli jsme se pro Vás zřídit tento e shop.

Najdete tu veškeré informace o naší nabídce a budeme Vás pravidelně informovat o novinkách, akcích, či začátku prodeje zeleninové sadby, podzimním prodeji ovocných stromků a keřů, nebo o velikonočním, vánočním nebo dušičkovém zboží. Na jaře každého roku, k nám můžete přivézt svoje truhlíky nebo květníky a my Vám je dle přání osázíme. Pokud máte obavu, že Vaše oblíbená květina, ovocný stromek nebo zelenina bude vyprodána, objednejte si je a pro rajčata si v klidu můžete přijet po "zmrzlých". Chvíli nám potrvá, než bude náš e shop obsahovat vše, ale budeme jej denně doplňovat. Zboží nadměrné velikosti nebo rostliny nebudeme zasílat, přesto se můžete i v zimě podívat, jaké např.letničky a od kdy budeme prodávat. Samozřejmě uvítáme Vaše připomínky či nápady, které by Vám nákup v našem e shopu, či prodejně usnadnily. Těšíme se a Na shledanou.