NOVINKY

arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je  prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je... arr3OTEVÍRACÍ DOBA  Otevírací doba Pondělí      Zavřeno Úterý          9-12    13-17 hodin Středa         9-12... arr3Zeleninová sadbaJaká rajčata nebo papriky pro Vás chystáme se můžete podívat v kategorii "Zeleninová sadba".... arr3PRVNÍ BALKÓNOVKYPro nedočkavce jako jsme my, jsme již připravily první balkónovky.  Můžete si je prohlédnout v... arr3ROSTLINY NEZASÍLÁME.Květiny, zeleninu ani ovocné stromy či keře nezasíláme. Omlouváme se všem zákazníkům, ale nemůžeme...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Evžen Füssy Zahradnictví Irma
Lošany čp.43
okr.Kolín 280 02
tel: 728 460 806
napište nám

O NÁS
Zahradnictví Irma v Lošanech

Zahradnictví Irma v Lošanech u Kolína, nabízí zákazníkům ze širokého okolí nákup zahradnických potřeb : substráty, hnojiva, ochranné postřiky proti houbovým chorobám i škůdcům, nářadí jako nůžky, sekera, lopata, rýč, pilka, krumpáč, kosa až po hrablo na sníh atd. Dále textilie, sítě i stínovky. Opravdu široký sortiment potřeb pro závlahu, jako je hadice, zahradní sprcha, spojky, postřikovače atd.

V sezóně pak dušičkové, velikonoční nebo vánoční dekorace.

Zeleninové sadba, ovocné stromky a keře prostokořenné a po většinu roku i kontejnerované. Květiny a okrasné dřeviny,

Protože jsme zahradnictví malé a není ani možnost veškeré zboží vystavit, rozhodli jsme se pro Vás zřídit tento e shop.

Najdete tu veškeré informace o naší nabídce a budeme Vás pravidelně informovat o novinkách, akcích, či začátku prodeje zeleninové sadby, podzimním prodeji ovocných stromků a keřů, nebo o velikonočním, vánočním nebo dušičkovém zboží. Na jaře každého roku, k nám můžete přivézt svoje truhlíky nebo květníky a my Vám je dle přání osázíme. Pokud máte obavu, že Vaše oblíbená květina, ovocný stromek nebo zelenina bude vyprodána, objednejte si je a pro rajčata si v klidu můžete přijet po "zmrzlých". Chvíli nám potrvá, než bude náš e shop obsahovat vše, ale budeme jej denně doplňovat. Zboží nadměrné velikosti nebo rostliny nebudeme zasílat, přesto se můžete i v zimě podívat, jaké např.letničky a od kdy budeme prodávat. Samozřejmě uvítáme Vaše připomínky či nápady, které by Vám nákup v našem e shopu, či prodejně usnadnily. Těšíme se a Na shledanou.